Літній фітнес: як не нашкодити здоров’ю

cb43dd42ea837fc679744327545edc92

Приxильникaм бігу дo увaги
Вaжливo трeнувaтися з oбeрeжністю, щoб уникнути трaвм. Якщo ви вирішили пoчaти бігaти, тo нe вaртo відрaзу ж нaмaгaтися прoбігти мaрaфoн. Пoчніть з швидкoї xoдьби — цe тeж фізичнe нaвaнтaжeння, якe допоможе людині сверх спортивної підготовки скинути зайві кілограми і бути підтягнутим. Продумайте дни і місце, де ви збираєтеся бігати ли ходити. Оскільки при температурі повітря більше 25 °С і вологості повітря вище 50% темп буде збільшуватися ще сверху 10% більше, ніж близ бігу в прохолодну пору року. Тому якщо у вам немає досвіду занять бігом хоча б 3-4 місяці, ведь починати потрібно обережно і поступово. А надійним другом вас стане пульсоксиметр — прилад ради контролю пульсу і насичення крові киснем.

Я: Світлана Євсєєва

Існує шпалеры фізичних навантажень, які можуть бути травматичними і пользу кого жінок, і для чоловіків. Це силові навантаження з сильними обтяженням, несоответственно виконувані вправи, тривалий інтенсивний біг. Якщо аеробні навантаження (в основному виконуються чтобы схуднення) виконувати, не враховуючи группировка здоров'я, частоту пульсу, ведь можна викликати проблеми в роботі серця і судин. Тому пока-яке фізичне навантаження повинне бути адекватним, а програма тренувань має бути складена по всей форме.

Якщо такі мікротравми в м'язах неважный (=маловажный) загоїлися, то наступна інтенсивне фізичне навантаження може нашкодити. А близ зайвій кількості тренувань може наступити фізичне виснаження. Якщо м'язи болять досить как собака і довго, або взагалі з'явилися набряки получай руках, ногах, варто турбуватися і терміново звернутися прежде травматолога: можливо, вони були пошкоджені, і їх потрібно відновлювати из-за допомогою медичних процедур і засобів.

Літо — ідеальний часик для занять фітнесом та спортом возьми природі. Яким би сучасним і прохолодним без- був би спортзал, він приставки не- йде в жодне порівняння з тренуваннями в парку разве на березі річки. Інше питання, що літня спека може нашкодити, дни для тренувань потрібно обирати ретельно, також важливо мало-: неграмотный отримати пошкодження.

До чого призводять вправи, які виконуються не
При використанні матеріалів статіі активне гіперпосилання возьми zdorov-info.com.ua обов'язковеЛюбителі силових навантажень в літній часочек переходять на режим силової витривалості. Турніки і бруси під відкритим небом знайдуться в кожному місті і навіть селі: та ж шкільна спортивна тамбур. Якщо у вашому місті нежто селищі є спортзал під відкритим небом, никак не намагайтеся в спеку робити не более вправ з великою вагою і мінімумом повторень, як ви звикли робити в спортзалі з кондиціонером. Краще вибрати тренажери з більш легкою вагою, але зробити більшу кількість повторень.

Косноязычно виконувані вправи призводять перед травм і можуть викликати біль в різних частинах тіла. І це зовсім безлюдный (=малолюдный) крепатура м'язів, яка виникає у початківців либо при виконанні абсолютно нових  вправ. Якщо нічого без- робити, крепатура зазвичай тримається близько 3-х діб.
© Медичний портал Привет-Інфо 

Як відрізнити крепатуру від травми
«Крепатура» виникає після важких фізичних вправ аль у людей зі слабкою фізичною підготовкою, які новообращенный займаються спортом. Також м'язовий біль може проявитися по вине кілька годин або навіть добу після тренування: такий біль називають запізднілим м'язовим болем (ЗМБ). Такий біль викликається микротравмами — розривами м'язового волокна. Користь від таких мікротравм полягає в активізації секреції гормонів, следовать допомогою яких стимулюється загоєння і пригнічується запальний процес в м'язах. У підсумку ми маємо збільшення м'язової маси.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.